Metaforinės kortelės

Metaforinės kortelės

Kas yra koučingo sesija?

Apie „Points of You“, kitaip dar vadinamas „Koučingo žaidimas“ tai efektyvi ir kūrybiška priemonė tiek asmeniniam tobulėjimui, tiek žaidžiant verslo aplinkoje. Žaidimas skatina išsivaduoti iš nustatytų mąstymo modelių, kurie grindžiami įprastais sprendimais, išbandyti save naujose srityse ir taip atverti naujas pokyčių, plėtros ir augimo galimybes.

Žaidime daug dėmesio skiriama mąstymo ir bendravimo procesams. Tai praktiška priemonė, kurią naudoja koučingo specialistai, terapeutai, vadovai, psichologai, mentoriai, grupių lyderiai ir kt. Šį žaidimą galima žaisti vienam, kartu su kitu asmeniu, mažomis ar didesnėmis kaip šimto žaidėjų grupėmis. Be to, jis yra lengvai pritaikomas bet kokiai temai ar tikslui.

Žaidimas skatina išsivaduoti iš nustatytų mąstymo modelių, kurie grindžiami įprastais sprendimais, išbandyti save naujose srityse ir taip atverti naujas pokyčių, plėtros ir augimo galimybes.

Akivaizdžiai malonus ir estetiškai patrauklus žaidimas pateikia 65 įprastas koncepcijas ir pasiūlo daugybę įdomių jų interpretacijų – paprastų ar abstrakčių, aiškių ar kūrybiškų. Taip sukuriami netikėti kontekstai ir atrandami nauji keliai.

Koučingo žaidimo „Points of You“ rinkinį sudaro 65 kortelės ir spalvota knyga, proceso plano schema ir svarbiausioms pastaboms pasižymėti skirtas bloknotas.

Kurso privalumai

Kursų eiga

Ullamcorper velit sed ullamcorper morbi tincidunt. Libero volutpat sed cras ornare arcu dui vivamus. Venenatis lectus magna fringilla urna porttitor rhoncus. Facilisis volutpat est velit egestas dui. Massa enim nec dui nunc mattis. Lectus urna duis convallis convallis tellus.
Mentorship
82%
Motivation
89%
Education
95%
Learning
76%

Turite klausimą?

Susisiek su manimi!