Asmeninis koučingas

Asmeninis koučingas

Kas yra koučingo sesija?

Tai apie valandą trunkantis pokalbis su koučingo specialistu. Pokalbis, kuris padeda klientui perprasti ar kitu kampu pažiūrėti į norimą keisti situaciją, apsibrėžti siekiamus tikslus ir rasti resursus bei paruošti veiksmų planą numatytų tikslų pasiekimui.

Koučeris palaiko klientą tyrinėjant tikslus ir veda sesija taip kad klientas savarankiškai randa jam optimaliausius kelius į tikslą.

Profesionalus koučeris tiki kliento gebėjimais pasiekti rezultatą. Padeda išplėsti vidinį potencialą ir panaudoti atrastus resursus tikslų siekimui. Koučerio padedamas klientas savarankiška tiesia judėjimo kelius link tikslo.

Koučingo sesijų dėka kiekvienas žmogus juda toliau savo paruoštu keliu, remdamasis į savo galimybes ir norus, įveikdamas savo kliūtis. Sesijos padeda susikurti nepakartojamą savo gyvenimo piešinį.

Kurso privalumai

Kursų eiga

Ullamcorper velit sed ullamcorper morbi tincidunt. Libero volutpat sed cras ornare arcu dui vivamus. Venenatis lectus magna fringilla urna porttitor rhoncus. Facilisis volutpat est velit egestas dui. Massa enim nec dui nunc mattis. Lectus urna duis convallis convallis tellus.
Mentorship
82%
Motivation
89%
Education
95%
Learning
76%

Turite klausimą?

Susisiek su manimi!