Apie mane

Apie mane

Esu Artūras Pakėnas, vairavimo treneris ir koučingo specialistas.

Gal kam pasirodys keistokas derinys bet užtikrinu jus, kad abi šios sritys puikiai dera manyje. Bent jau man taip atrodo, nes kelias link šio supratimo buvo ilgas ir vingiuotas, tiesiogine šio žodžio prasme.

Prasėdėjęs už vairo daugiau nei 40 metų, ir daugiau nei 20 metų dalyvavęs įvairiose automobilių sporto varžybose, pajaučiau norą pasidalinti savo sukaupta patirtimi. Tuo labiau, kad nemažai draugų vis paprašydavo pamokyti savo artimuosius valdyti automobilį ekstremaliose sąlygose.

Taip prasidėjo mano, kaip automobilių sporto ir ekstremalaus vairavimo trenerio karjera. Siekdamas geriau perteikti savo žinias ir įgūdžius pradėjau domėtis tokiomis specifinėmis pedagoginėmis sritimis kaip pedagogika ir andragogika tačiau smalsumas vedė toliau, kol pagaliau susidūriau su koučingo sąvoka.

Koučingą pažinau kaip vieną iš šiuolaikinių mokymų įrankių, kuris padėjo mano mokiniams greičiau atskleisti savo, kaip vairuotojų, potencialą.

Pirmoji patirtis paskatino plačiau domėtis koučingu ir po kelių metų baigiau Baltijos koučingo centro mokyklą tapdamas koučingo specialistu.

Nuo dabar koučingas man tapo ne tik labai geru įrankiu vykdant vairavimo mokymus bet ir savarankiška veiklos sritimi, kurioje padedu žmonėms išplėsti vidinį potencialą ir panaudoti atrastus resursus tikslų siekimui.

Jau kuris laikas vedu kaip asmenines taip ir grupines koučingo sesijas. Jų metu klientas sprendžia pačias įvairiausias užklausas. Nuo tokių tradicinių kaip „Vairavimo baimės“ iki „Asmeninių finansų“, „Santykių“ ir t.t.

Neretai koučingo sesijose naudoju ir papildomas, mąstymą per vizualumą skatinančias priemonės. Tokias kaip koučingo žaidimas „Points of you“ arba „Asociatyvinės koučingo kortos“.

Turite klausimą?

Susisiek su manimi!